Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värnamo Södra FF

Följ

Värnamo Södra FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • Heldag

      Kungsbacka höstcup P-15

    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 11:00

      Rydaholm GoIF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Klevshults SK (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      P2010 V mot Rydaholm GOIF Domare


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 13:00

      Räppe GOIF 1 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      P2010 S1 mot Räppe GOIF 1 Domare


      15:00
    • 14:00

      Rydaholm/Horda (borta) P-13


      16:00
    • 15:00

      IFK Värnamo Blå (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Anderstorps IF Grön (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      P2011 V röd mot Anderstorps IF Grön Domare


      16:00
    • 15:00

      P2013 S röd mot IFK Värnamo Blå Domare


      16:00
    • 16:00

      Liatorps/Eneryda IF (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF 2 9-m (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      P2008 S2 mot Bredaryd Lanna IK komb 9-m Domare


      19:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Spelarmöte (obligatorisk) P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 13:00

      Waggeryds IK (borta) A-lag


      15:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 09:00

      Inbjudan cup Växjö P-13


      13:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Markaryds IF (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Cup i Jönköping P-12


      19:00
    • 13:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Räppe GOIF 9-m (borta) P-08


      18:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 14:00

      Välja pizza P-12


      15:10
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      LF Cup P-15

    • 13:30

      Säsongsavslutning för P12 P-12


      16:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Cup i Växjö P-14

    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarmöte P-12


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:45
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      14:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30