Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värnamo Södra FF

Följ

Värnamo Södra FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 13:00

      Gnosjö IF (borta) P-08


      15:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 19:00

      Rydaholms GoIF (borta) A-lag


      21:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 07:30

      TRÄNINGSLÄGER A-lag


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      TRÄNINGSLÄGER A-lag

    • 08:00

      Cup - Dans Minne P-13


      16:00
    • 09:00

      Kamratcupen P-15


      13:30
    • 16:00

      Bengtsfors IF (borta) A-lag


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      TRÄNINGSLÄGER A-lag


      16:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 11:30

      Träning P12


      13:30
    • 12:00

      Träning P-14


      14:00
    • 14:00

      Träning Juniorlag Herrar


      15:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 20:00

      Anderstorps IF (borta) A-lag


      22:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:45

      Träning P12


      18:45
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:00

      Bufab Cup - Värnamo P12


      14:00
    • 09:00

      Träningsmatch i Ljungby P-14


      13:45
    • 09:30

      Bufab Cup 2024 Domare


      17:30
    • 13:00

      Bufab Cup P-13


      17:00
    • 13:00

      Träningsmatch Hovshaga P-10


      15:00
    • 13:00

      P10 mot Hovshaga AIF Domare


      15:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:15

      Träning P-18


      11:15
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Läger information för föräldrarna P12


      12:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Leikin P-08


      14:00
    • 15:15

      Kulltorps GoIF (borta) A-lag


      17:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
    • 19:30

      Forsheda IF (6) (borta) Juniorlag Herrar


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:30

      Fotbollsläger P12


      00:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) A-lag


      21:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Fotbollsläger P12

    • 14:00

      Poolspel Gröndal P-15


      16:00
    • 14:00

      Poolspel P2015 Domare


      16:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Fotbollsläger P12


      13:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:15

      Träning P-18


      11:15
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-11


      14:00
    • 12:00

      P14 mot Bredaryds IK Domare


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-14


      14:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P12


      19:30
    • 18:45

      Västboås GOIF (borta) Juniorlag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 26Fre
    • 18:45

      Smålandsstenars GOIF (borta) A-lag


      20:45
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:15

      Träning P-18


      11:15
    • 13:00

      Unnaryds GOIF (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      IFK Värnamo röd (hemma) P12


      15:00
    • 15:00

      Älmhults IF blå (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P-14


      17:00
    • 17:00

      Kulltorps GoIF (hemma) A-lag


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00