Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värnamo Södra FF

Följ

Värnamo Södra FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Poolspel P-15


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P-10


      12:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 14:00

      Vrigstads IF (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Skillingaryds IS (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Gnosjö IF (borta) P-13


      18:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GOIF vit (borta) P12


      19:00
    • 17:00

      Ljungby IF (hemma) A-lag


      19:00
    • 17:00

      B-lags match mot Ljungby IF Juniorlag Herrar


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 17:15

      Träning Målvakter


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P-08


      21:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Älmhults IF (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 6Tor
    • Heldag

      6-JUNICUPEN 2024 P-15

    • 10:00

      Träning P12


      11:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:00
  • 8Lör
    • 12:00

      Hovshaga AIF blå (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar P-11


      15:00
    • 13:00

      Råslätts SK (hemma) A-lag


      15:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:00

      Växjö Norra IF gul (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Waggeryds IK vit (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Anderstorps IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P2011 V 1 mot Anderstorps IF Domare


      13:00
    • 15:00

      Waggeryds IK blå (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      P2013 V röd mot Waggeryds IK blå Domare


      16:00
    • 17:00

      Älmhults IF (borta) A-lag


      19:00
    • 17:00

      Anderstorps IF (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      P2010 V mot Anderstorps IF Domare


      19:00
    • 17:00

      B lags match mot Älmhult Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo svart (hemma) P12


      20:30
    • 18:30

      P2012 V Röd mot IFK Värnamo svart Domare


      19:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo 3 (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Löpning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Vrigstad P-15


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:45
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Rydaholms GoIF (borta) P-10


      21:00
    • 19:15

      Bredaryd Lanna IK (borta) A-lag


      21:15
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo Svart (hemma) P-13


      20:00
    • 18:00

      P2013 V vit mot IFK Värnamo Svart Domare


      19:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 14:00

      Ulvacupen P-13


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Ulvacupen P-13

    • 08:00

      Kabecupen P-15


      12:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Ulvacupen P-13


      17:00
    • 08:00

      Kabecupen P-17


      15:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:00

      Kabe Cup Tenhult P-16


      15:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 15:00

      Alvesta GOIF vit (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Hovshaga AIF röd (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      P2014 S röd mot Alvesta GOIF vit Domare


      16:00
    • 15:00

      P2014 V röd mot Hovshaga AIF röd Domare


      16:00
    • 15:00

      P2011 V 1 mot Gnosjö IF Domare


      17:00
    • 17:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      P2010 NV1 mot Ekhagens IF 1 Domare


      19:00
    • 17:00

      Teori P12


      18:00
    • 17:00

      Teori och träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 08:00

      Fotbollsskola P 13-P 16 Fotbollskola


      11:00
    • 08:00

      Fotbollsskola 2024 Värnamo Södra FF


      11:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 17:15

      Träning Målvakter


      18:30
    • 17:30

      Forsheda IF (borta) P-13


      19:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      P2008 Nv1 mot Husqvarna FF 2 Domare


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 08:00

      Fotbollsskola P 13-P 16 Fotbollskola


      11:00
    • 08:00

      Fotbollsskola 2024 Värnamo Södra FF


      11:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Gislaveds IS vit (borta) P12


      19:15
    • 17:15

      Gislaveds IS blå (borta) P12


      19:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      IFK Lammhult (borta) P-13


      13:00
    • 16:45

      Träning A-lag


      18:15
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Hillerstorps GoIF (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      P2010 Nv1 mot IF Eksjö Fotboll Domare


      19:00
    • 17:15

      IFK Värnamo blå (borta) P-14


      19:15
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 09:00

      Fotbollsskola P 10-P 12 Fotbollskola


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskola 2024 Värnamo Södra FF


      12:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      RefteleÅs komb (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      A-lagsmatch (bollkallar & kiosk) P12


      21:00
    • 18:30

      IFK Värnamo 2 (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Kulltorps GoIF (hemma) A-lag


      21:00
  • 26Ons
    • 09:00

      Fotbollsskola P 10-P 12 Fotbollskola


      12:00
    • 09:00

      Fotbollsskola 2024 Värnamo Södra FF


      12:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Unnaryds GOIF (borta) P12


      20:00
    • 18:30

      IFK Värnamo Lila (hemma) P12


      20:30
    • 18:30

      P2012 V Vit mot IFK Värnamo Lila Domare


      19:30
    • 19:00

      RÅs LB (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Åsacupen P-15

    • 08:00

      Laserdom P12


      14:00
    • 11:00

      Waggeryds IK (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Bankeryds SK (borta) A-lag


      15:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo röd (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      Älmhults IF blå (borta) P-14


      14:00
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) P-14


      16:00
    • 17:00

      Gislaveds IS (borta) Juniorlag Herrar


      19:00