Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värnamo Södra FF

Följ

Värnamo Södra FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 19:15

      Ljungby IF (borta) A-lag


      21:15
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      12:00
    • 14:00

      P10 mot Växjö Norra Domare


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Växjö Norra P-10


      16:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Växjö BK P-10


      12:00
    • 10:00

      Föräldramöte och träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:30
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
    • 14:00

      Bors SK (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Match mot Bors SK Juniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-11


      17:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:30

      Träningsmatch P-11


      20:30
    • 18:30

      P11 mot Reftele GoIF Domare


      20:30
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Alvesta P-10


      13:30
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) A-lag


      14:00
    • 15:45

      Ljungby IF (hemma) P-08


      17:45
  • 10Sön
    • 07:00

      Nickes Cup 2024 (lag rött - förmiddag) P-12


      14:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-14


      12:30
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Nickes Cup 2024 (lag vit - eftermiddag) P-12


      19:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      12:00
    • 13:00

      Jönköpings BK (borta) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch Anderstorp P-10


      16:00
  • 17Sön
    • 07:00

      Nickes Cup i Växjö P-14


      19:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
    • 12:00

      Markaryds IF (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Intresseanmälan träningsmatch Ljungby P-13


      14:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Matcher mot Bor P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      12:00
    • 10:45

      Träningsmatch P-11


      12:45
    • 12:00

      Sävsjö FF (hemma) A-lag


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot öster P-13


      15:30
    • 14:00

      P13 mot Östers IF Domare


      15:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-14


      12:30
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
    • 12:30

      Hovshaga AIF (borta) Juniorlag Herrar


      14:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag


      21:00
  • 29Fre
    • 08:00

      Intressekoll mini-cup Halmstad P-15


      16:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Träningsmatcher mot öster P-13


      11:30
    • 10:00

      P13 mot Östers IF Domare


      11:30
  • 31Sön
    • 09:15

      Träning P-18


      10:15
    • 10:30

      Träning P-14


      12:30
    • 10:45

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
    • 14:00

      Träningsmatch Räppe P-10


      16:00