Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Värnamo Södra FF

Följ

Värnamo Södra FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      18:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 00:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P-10


      02:00
    • 12:00

      Bollkallar P-13


      15:00
    • 13:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) A-lag


      15:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P2011 V 2 mot Skillingaryds IS Domare


      13:00
    • 13:00

      Lidhults GOIF (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      Waggeryds IK 7-m (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      P2012 V Vit mot Lidhults GOIF Domare


      14:00
    • 13:00

      P2012 V Röd mot Waggeryds IK 7-m Domare


      15:00
    • 15:00

      Östers IF röd (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Gislaveds IS röd (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      P2014 S röd mot Östers IF röd Domare


      16:00
    • 15:00

      P2014 V röd mot Gislaveds IS Domare


      16:00
    • 17:00

      IFK Grimslöv (hemma) A-lag


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 19:00

      Gnosjö IF (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      P2008 Nv1 mot Gnosjö IF Domare


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Ljungby IF röd (borta) P-14


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning FFA


      18:00
    • 18:30

      Bors SK (borta) P12


      20:30
  • 16Fre
    • 19:00

      IF Hallby FK (borta) A-lag


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      HAGADAGARNA 17-18 augusti 2024 4 st lag P-15

    • 17:00

      Hovslätts IK 1 (borta) P-10


      19:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:00

      Växjö Norra IF svart 7-m (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      RefteleÅs GOIF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P2011 V 1 mot RefteleÅs GOIF Domare


      13:00
    • 13:30

      Burseryds IF (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      P2013 V vit mot Smålandsstenars GOIF Domare


      14:30
    • 13:30

      P2013 V röd mot Burseryds IF Domare


      14:30
    • 16:00

      Forsheda IF (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Skeppshults BK (borta) P-14


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö FF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Ljungby IF (borta) P-10


      19:00
    • 18:00

      Klevshults SK (borta) P12


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 18:00

      Match i Smålandstenar P-14


      20:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning FFA


      18:00
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      P2010 Nv1 mot Jönköpings Södra IF 1 Domare


      20:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Bollkallar P-14


      20:30
    • 18:00

      IFK Värnamo 2 (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      P2011 V 1 mot IFK Värnamo 2 Domare


      20:00
    • 18:30

      Västboås GoIF (hemma) A-lag


      20:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Claes Ekmans minnescup, Hillerstorp P-17


      14:00
    • 10:00

      Claes Ekmans Minnescup Hillerstorp P-16


      15:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Burseryds IF/Skeppshults BK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      P2011 V 2 mot Burseryds IF/Skeppshults BK Domare


      13:00
    • 12:00

      Waggeryds IK (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Hestra Skid O SK (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      Burseryds IF/Skeppshults BK (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      P2012 V Vit mot Hestra SSK Domare


      14:00
    • 13:00

      P2012 V Röd mot Burseryds IF/Skeppshults BK Domare


      14:00
    • 15:00

      Växjö BK blå (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Ljungby IF svart (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      P2014 S röd mot Växjö BK blå Domare


      16:00
    • 15:00

      P2014 V röd mot Ljungby IF svart Domare


      16:00
    • 17:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) A-lag


      19:00
    • 17:00

      IFK Värnamo Blå (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      Gislaveds IS blå (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      P2013 V vit mot Gislaveds IS blå Domare


      18:00
    • 17:00

      P2013 V röd mot IFK Värnamo Blå Domare


      18:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-17


      18:15
    • 19:00

      Lagans AIK (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      P2008 Nv1 mot Hovslätts IK Domare


      21:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning FFA


      18:00
    • 18:00

      Anderstorps IF (borta) P12


      20:00
    • 18:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) P-11


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 12:30

      Spinkens minne Cup P-16


      17:00
    • 13:00

      Ljungby IF (borta) A-lag


      15:00
    • 15:00

      Egnahems BK 1 (borta) P-10


      17:00
    • 17:00

      Markaryds IF (borta) Juniorlag Herrar


      19:00